1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De VINGA Nomimono schaal 15.5 cm, set van 2 stuks brengt sfeer op tafel. Deze set van twee kleine kommen combineert Japans met Scandinavisch design. Rustiek en modern komen mooi samen. De natuurlijke tinten wit en zwart geven elk gerecht een pure uitstraling. Elk item is handgemaakt aardewerk en drie keer geglazuurd. Daardoor is geen enkele schaal hetzelfde. Ook perfect voor een logo, naam of eigen ontwerp op de drukposities. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 26.26 |
| 10 stuks | € 23.57 |
| 25 stuks | € 20.39 |
| 50 stuks | € 18.77 |
| 100 stuks | € 17.75 |
| 250 stuks | € 16.33 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 129424 |
| Bedrukbaar | Nee |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Schalen |
| Aantal in een doos | 8 |
| Verpakking lengte | 43.2 |
| Verpakking breedte | 34.4 |
| Verpakking hoogte | 44.6 |
| Verpakking afmetingen | 43.2 x 34.4 x 44.6 cm |
| Verpakking gewicht | 6.5 |
| Binnendoos afmetingen | 15.8 x 14.8 x 20.3 cm |
| Aantal in een binnendoos | 2 |
| Product gewicht | 745 |
| Product lengte | 15.5 |
| Product breedte | 15.5 |
| Product hoogte | 8 |
| Product afmetingen | 15.5 x 15.5 x 8 cm |
| Materiaal | Steengoed |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

