1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De VINGA Nomimono schaal 31 cm is een mooie aardewerken serveerschaal voor een grote salade of andere lekkernijen. Japans ontmoet Scandinavisch, rustiek ontmoet modern. De VINGA Nomimono schaal 31 cm is handgemaakt en drie keer geglazuurd, waardoor elke schaal net even anders is. Dat maakt elk exemplaar uniek. Verkrijgbaar in wit en zwart. Vaatwasmachine- en magnetronbestendig. Laat er een logo, naam of eigen ontwerp op aanbrengen via verschillende drukposities. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 42.29 |
| 5 stuks | € 39.09 |
| 10 stuks | € 34.99 |
| 25 stuks | € 30.90 |
| 50 stuks | € 29.46 |
| 100 stuks | € 27.27 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 129430 |
| Bedrukbaar | Nee |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Schalen |
| Aantal in een doos | 4 |
| Verpakking lengte | 44.4 |
| Verpakking breedte | 37 |
| Verpakking hoogte | 38 |
| Verpakking afmetingen | 44.4 x 37 x 38 cm |
| Verpakking gewicht | 12.2 |
| Binnendoos afmetingen | 35.8 x 35.8 x 10.5 cm |
| Product gewicht | 2989 |
| Product lengte | 31 |
| Product breedte | 31 |
| Product hoogte | 5.5 |
| Product afmetingen | 31 x 31 x 5.5 cm |
| Materiaal | Steengoed |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

