1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De VINGA Nuvem serveerschaal is een leuke en praktische toevoeging aan jouw tafel. Deze aardewerken schaal in Beige heeft unieke, organische vormen en een handgeglazuurde afwerking. Daardoor is elke VINGA Nuvem serveerschaal nét even anders. Het duurzame aardewerk kan tegen dagelijks gebruik en is vaatwasmachinebestendig. Je plaatst eenvoudig een logo, naam of eigen ontwerp op de drukposities. Niet geschikt voor magnetron of oven. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 31.62 |
| 5 stuks | € 28.54 |
| 10 stuks | € 25.75 |
| 25 stuks | € 22.22 |
| 50 stuks | € 20.67 |
| 100 stuks | € 19.28 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 129437 |
| Bedrukbaar | Nee |
| Kleur | Beige |
| Categorie | Schalen |
| Aantal in een doos | 8 |
| Verpakking lengte | 53 |
| Verpakking breedte | 33.3 |
| Verpakking hoogte | 29.6 |
| Verpakking afmetingen | 53 x 33.3 x 29.6 cm |
| Verpakking gewicht | 9 |
| Binnendoos afmetingen | 25.7 x 26 x 7.4 cm |
| Product gewicht | 860 |
| Product hoogte | 5.8 |
| Product diameter | 24 |
| Product afmetingen | 5.8 x ø 24 cm |
| Materiaal | Steengoed |
| Besteleenheid | 1 |
