1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De VINGA Nomimono schaal 21 cm is een stijlvolle schaal van aardewerk uit de populaire Nomimono-serie. Deze kom is perfect voor koude salades of vers gekookte aardappels. De VINGA Nomimono schaal 21 cm wordt met de hand gemaakt en drie keer geglazuurd voor de juiste afwerking. Daardoor is elke schaal uniek. Verkrijgbaar in Wit en Zwart. Vaatwasser- en magnetronbestendig. Voorzijde is ideaal voor het aanbrengen van een logo, naam of eigen ontwerp. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 36.60 |
| 5 stuks | € 33.71 |
| 10 stuks | € 30.15 |
| 25 stuks | € 26.94 |
| 50 stuks | € 25.02 |
| 100 stuks | € 23.50 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 10 stuks | € 33.82 | € 35.68 | € 37.14 | € 39.01 |
| 25 stuks | € 29.51 | € 30.55 | € 31.60 | € 32.66 |
| 50 stuks | € 26.41 | € 27.01 | € 27.78 | € 28.55 |
| 100 stuks | € 24.26 | € 24.51 | € 24.94 | € 25.37 |
| 250 stuks | € 22.46 | € 22.80 | € 23.12 | € 23.46 |
| 500 stuks | € 21.96 | € 22.25 | € 22.53 | € 22.80 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 40 x 30 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 129427 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Schalen |
| Aantal in een doos | 4 |
| Verpakking lengte | 59.4 |
| Verpakking breedte | 37.5 |
| Verpakking hoogte | 38.3 |
| Verpakking afmetingen | 59.4 x 37.5 x 38.3 cm |
| Verpakking gewicht | 9.3 |
| Binnendoos afmetingen | 26.5 x 26.5 x 17 cm |
| Product gewicht | 2250 |
| Product lengte | 21 |
| Product breedte | 21 |
| Product hoogte | 12 |
| Product afmetingen | 21 x 21 x 12 cm |
| Materiaal | Steengoed |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

