1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De VINGA Nomimono kleine schaaltjes, set van 4 stuks, geven je tafel direct een natuurlijke look. Deze kommenset bestaat uit vier kleine kommen in een strak, lineair ontwerp. Elk schaaltje is gemaakt van aardewerk en drie keer geglazuurd voor een mooie afwerking. Daardoor is elk exemplaar net even anders. Dat maakt de VINGA Nomimono kleine schaaltjes, set van 4 stuks extra leuk en uniek. Verkrijgbaar in Zwart en Wit. De Voorzijde is geschikt voor het aanbrengen van een logo, naam of eigen ontwerp. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 22.84 |
| 10 stuks | € 20.63 |
| 25 stuks | € 17.64 |
| 50 stuks | € 15.96 |
| 100 stuks | € 15.20 |
| 250 stuks | € 13.99 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 20.29 | € 21.39 | € 22.48 | € 23.56 |
| 50 stuks | € 17.44 | € 18.26 | € 19.07 | € 19.90 |
| 100 stuks | € 16.07 | € 16.43 | € 16.88 | € 17.34 |
| 250 stuks | € 14.64 | € 15.01 | € 15.38 | € 15.75 |
| 500 stuks | € 14.07 | € 14.38 | € 14.69 | € 15.00 |
| 1000 stuks | € 14.00 | € 14.28 | € 14.57 | € 14.83 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 25 x 40 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 129421 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Schalen |
| Aantal in een doos | 8 |
| Verpakking lengte | 42 |
| Verpakking breedte | 22 |
| Verpakking hoogte | 43.6 |
| Verpakking afmetingen | 42 x 22 x 43.6 cm |
| Verpakking gewicht | 4.6 |
| Binnendoos afmetingen | 20.5 x 20.5 x 10 cm |
| Aantal in een binnendoos | 4 |
| Product gewicht | 510 |
| Product lengte | 7.5 |
| Product breedte | 7.5 |
| Product hoogte | 5 |
| Product afmetingen | 7.5 x 7.5 x 5 cm |
| Materiaal | Steengoed |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

