1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Maak jouw tafel extra leuk met de VINGA Nuvem mini kom, set van 2 stuks. Deze beige, 2-delige set aardewerk kommetjes heeft een speelse, organische vorm. De handgeglazuurde afwerking maakt elk item uniek en geeft een mooie uitstraling. Dankzij het stevige aardewerk zijn de kommen gemaakt voor dagelijks gebruik en blijven ze lang mooi. Ze zijn vaatwasmachinebestendig en dus makkelijk schoon te maken. De VINGA Nuvem mini kom, set van 2 stuks is te bedrukken op diverse drukposities met een logo, naam of eigen ontwerp. De VINGA Nuvem mini kom, set van 2 stuks is niet geschikt voor magnetron of oven. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 22.84 |
| 10 stuks | € 20.63 |
| 25 stuks | € 17.99 |
| 50 stuks | € 16.84 |
| 100 stuks | € 16.06 |
| 250 stuks | € 14.67 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 129433 |
| Bedrukbaar | Nee |
| Kleur | Beige |
| Categorie | Schalen |
| Aantal in een doos | 16 |
| Verpakking lengte | 39.5 |
| Verpakking breedte | 37.9 |
| Verpakking hoogte | 40.4 |
| Verpakking afmetingen | 39.5 x 37.9 x 40.4 cm |
| Verpakking gewicht | 13.3 |
| Binnendoos afmetingen | 17.8 x 8.9 x 18.8 cm |
| Product gewicht | 700 |
| Product hoogte | 4.3 |
| Product diameter | 15.5 |
| Product afmetingen | 4.3 x ø 15.5 cm |
| Materiaal | Steengoed |
| Besteleenheid | 1 |
