1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De VINGA Nomimono diepe schaal 30 cm is een mooie serveerschaal van aardewerk met hogere randen. Daardoor oogt hij lekker speels en uniek. Ideaal voor een noedelsalade of een pastagerecht. Elke schaal wordt met de hand gemaakt en drie keer geglazuurd. Dat zie je terug in de afwerking. De VINGA Nomimono diepe schaal 30 cm is verkrijgbaar in Beige en Zwart. Je kunt een logo, naam of eigen ontwerp laten aanbrengen op de drukposities. Vaatwasser- en magnetronbestendig. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 50.62 |
| 5 stuks | € 47.21 |
| 10 stuks | € 42.79 |
| 25 stuks | € 38.64 |
| 50 stuks | € 36.57 |
| 100 stuks | € 33.82 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 129418 |
| Bedrukbaar | Nee |
| Kleur | Beige |
| Categorie | Schalen |
| Aantal in een doos | 4 |
| Verpakking lengte | 60.2 |
| Verpakking breedte | 37.4 |
| Verpakking hoogte | 38.8 |
| Verpakking afmetingen | 60.2 x 37.4 x 38.8 cm |
| Verpakking gewicht | 7.6 |
| Binnendoos afmetingen | 14.9 x 36 x 36 cm |
| Product gewicht | 1830 |
| Product lengte | 30 |
| Product breedte | 30 |
| Product hoogte | 9 |
| Product afmetingen | 30 x 30 x 9 cm |
| Materiaal | Steengoed |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

