1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De VINGA Nuvem mini kom, set van 3 stuks, is een speelse set van 3 aardewerk kommetjes in Beige. De organische, ongelijke vormen en handgeglazuurde afwerking maken elk stuk uniek. De VINGA Nuvem mini kom, set van 3 stuks is gemaakt van duurzaam aardewerk en kan tegen dagelijks gebruik. Dankzij de vaatwasmachinebestendige afwerking is schoonmaken zo gepiept. Niet geschikt voor magnetron of oven. Op de bovenzijde, onderzijde en zijkant is druk mogelijk voor een logo, naam of eigen ontwerp. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 21.07 |
| 10 stuks | € 18.51 |
| 25 stuks | € 16.16 |
| 50 stuks | € 15.21 |
| 100 stuks | € 14.18 |
| 250 stuks | € 13.03 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 129435 |
| Bedrukbaar | Nee |
| Kleur | Beige |
| Categorie | Schalen |
| Aantal in een doos | 16 |
| Verpakking lengte | 45.3 |
| Verpakking breedte | 30.1 |
| Verpakking hoogte | 31.5 |
| Verpakking afmetingen | 45.3 x 30.1 x 31.5 cm |
| Verpakking gewicht | 11.2 |
| Binnendoos afmetingen | 13.7 x 10.5 x 13.9 cm |
| Product gewicht | 540 |
| Product hoogte | 5 |
| Product diameter | 11.5 |
| Product afmetingen | 5 x ø 11.5 cm |
| Materiaal | Steengoed |
| Besteleenheid | 1 |
