1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Prixton AT803 activity tracker met thermometer in Zwart houdt je de hele dag scherp. Het 1,3'' kleurentouchscreen laat alles duidelijk zien. Je meet hartslag, zuurstof in het bloed en bloeddruk. Ook heeft de Prixton AT803 activity tracker met thermometer een stappenteller, slaapmonitor, stopwatchalarm, notificaties, belherinnering en externe camera. Met Bluetooth 5.0, IP68 en 170 mAh is hij klaar voor elke dag. Geschikt voor iOS en Android. Laat hem bedrukken op de drukposities Sluiting en Romp. Geleverd in een luxe geschenkverpakking. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 37.20 |
| 10 stuks | € 32.99 |
| 25 stuks | € 30.01 |
| 50 stuks | € 28.24 |
| 100 stuks | € 26.19 |
| 200 stuks | € 26.00 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 37.31 |
| 25 stuks | € 34.06 |
| 50 stuks | € 31.16 |
| 100 stuks | € 28.20 |
| 200 stuks | € 27.97 |
| 400 stuks | € 27.70 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Sluiting | 16x2 mm |
| Optie 2 | Romp | 25x10 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 121367 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Stappentellers |
| Merk | Prixton |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Verpakking breedte | 28 cm |
| Verpakking hoogte | 24 cm |
| Verpakking gewicht | 7 kg |
| Aantal in een binnendoos | 100 |
| Binnendoos gewicht | 6,65 kg |
| Product gewicht | 30 gr |
| Product lengte | 25,5 cm |
| Product breedte | 4,1 cm |
| Product hoogte | 7,5 cm |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | Silicone Plastic |
| Besteleenheid | 1 |
