1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Tromso wijnkoeler is een handige en stijlvolle keuze voor elk moment. Deze dubbelwandige roestvrijstalen wijnkoeler heeft een kleurrijke buitenlaag en een stalen binnenlaag die je makkelijk schoonmaakt. Zo blijft je wijn lekker koel. De Tromso wijnkoeler is verkrijgbaar in donkergrijs, zwart, wit en groen. Op de voorzijde kun je eenvoudig een logo, naam of eigen ontwerp laten aanbrengen. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 13 stuks | € 31.34 |
| 25 stuks | € 29.64 |
| 50 stuks | € 27.19 |
| 100 stuks | € 25.49 |
| 250 stuks | € 23.94 |
| 500 stuks | € 23.94 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 25 stuks | € 31.95 |
| 50 stuks | € 28.78 |
| 100 stuks | € 26.60 |
| 250 stuks | € 24.80 |
| 500 stuks | € 24.70 |
| 1000 stuks | € 24.69 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 25x40 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 35.69 |
| 50 stuks | € 31.86 |
| 100 stuks | € 28.52 |
| 250 stuks | € 26.86 |
| 500 stuks | € 26.57 |
| 1000 stuks | € 26.48 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 30x17 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 129076 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Donkergrijs |
| Categorie | Wijnkoelers |
| Merk | Seasons |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| Verpakking breedte | 33 cm |
| Verpakking hoogte | 41 cm |
| Verpakking gewicht | 9 kg |
| Aantal in een binnendoos | 12 |
| Binnendoos gewicht | 8 kg |
| Product gewicht | 533 gr |
| Product hoogte | 19 cm |
| Product diameter | 11,9 cm |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |



