1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Wijnkoeler hoes is een stijlvolle en slimme manier om je wijn koel te houden. Deze Wijnkoeler hoes in zwart geeft direct een nette en speelse uitstraling. Perfect voor gebruik bij een diner, borrel of evenement. Je kunt een logo, naam of eigen ontwerp laten aanbrengen op article front, Achterzijde of Voorzijde. Zo maak je de hoes helemaal van jou. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 19.87 |
| 10 stuks | € 17.37 |
| 25 stuks | € 15.10 |
| 50 stuks | € 14.19 |
| 100 stuks | € 13.23 |
| 250 stuks | € 12.17 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 18.47 | € 19.96 | € 21.31 | € 22.79 |
| 50 stuks | € 16.50 | € 17.80 | € 19.09 | € 20.38 |
| 100 stuks | € 14.92 | € 15.62 | € 16.31 | € 16.91 |
| 250 stuks | € 13.48 | € 13.85 | € 14.28 | € 14.73 |
| 500 stuks | € 12.74 | € 13.11 | € 13.47 | € 13.82 |
| 1000 stuks | € 12.47 | € 12.77 | € 13.09 | € 13.42 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 100 x 140 mm |
| Optie 2 | Voorzijde | 100 x 140 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 19.42 |
| 50 stuks | € 18.02 |
| 100 stuks | € 16.10 |
| 250 stuks | € 14.45 |
| 500 stuks | € 13.24 |
| 1000 stuks | € 12.89 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 100 x 140 mm |
| Optie 2 | Voorzijde | 100 x 140 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 129089 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Wijnkoelers |
| Aantal in een doos | 20 |
| Verpakking lengte | 34 |
| Verpakking breedte | 25 |
| Verpakking hoogte | 26 |
| Verpakking afmetingen | 34 x 25 x 26 cm |
| Verpakking gewicht | 9.5 |
| Binnendoos afmetingen | 15.9 x 2.4 x 23 cm |
| Product gewicht | 400 |
| Product lengte | 22.5 |
| Product breedte | 15.5 |
| Product hoogte | 2.5 |
| Product afmetingen | 22.5 x 15.5 x 2.5 cm |
| Materiaal | Nylon, PE |
| Besteleenheid | 1 |
