1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Stappenteller armband is jouw handige buddy voor elke dag. De Stappenteller armband heeft een ABS stappenteller unit met acryl scherm en een comfortabele siliconen band. Hij is verstelbaar, dus past bijna altijd goed. Je meet stappen, calorieën en afstand in één oogopslag. De kleur is zwart en de armband wordt geleverd met batterijen, dus je kunt direct starten. De batterij gaat bij normaal gebruik ongeveer 1 jaar mee. Voorzijde en band zijn geschikt voor het aanbrengen van een logo, naam of eigen ontwerp. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 5.17 |
| 50 stuks | € 4.63 |
| 100 stuks | € 4.09 |
| 250 stuks | € 3.68 |
| 500 stuks | € 3.48 |
| 1000 stuks | € 3.24 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 50 stuks | € 5.92 | € 6.66 | € 7.43 | € 8.25 |
| 100 stuks | € 4.79 | € 5.18 | € 5.59 | € 5.97 |
| 250 stuks | € 4.17 | € 4.50 | € 4.81 | € 5.13 |
| 500 stuks | € 3.90 | € 4.15 | € 4.40 | € 4.68 |
| 1000 stuks | € 3.63 | € 3.87 | € 4.10 | € 4.35 |
| 2500 stuks | € 3.54 | € 3.75 | € 3.97 | € 4.18 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 4 x 10 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 6.00 |
| 100 stuks | € 5.06 |
| 250 stuks | € 4.49 |
| 500 stuks | € 4.14 |
| 1000 stuks | € 3.88 |
| 2500 stuks | € 3.74 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | band | 35 x 10 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 121349 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Stappentellers |
| Aantal in een doos | 200 |
| Verpakking lengte | 38 |
| Verpakking breedte | 34 |
| Verpakking hoogte | 23 |
| Verpakking afmetingen | 38 x 34 x 23 cm |
| Verpakking gewicht | 6.3 |
| Binnendoos afmetingen | 3.4 x 5.3 x 7.5 cm |
| Aantal in een binnendoos | 100 |
| Product gewicht | 31.5 |
| Product lengte | 1.4 |
| Product breedte | 2.7 |
| Product hoogte | 25 |
| Product afmetingen | 1.4 x 2.7 x 25 cm |
| Materiaal | ABS, Silicone |
| Besteleenheid | 1 |
