1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Fit Watch is een modern lifestyle horloge met een helder 1,3" scherm en point touch functie. Zo volg je jouw dag makkelijk en snel. De Fit Watch heeft een zachte siliconen armband met modieuze details en is uitgevoerd in zwart. Je meet stappen, calorieën, afstand, hartslag, bloeddruk en slaap. Ook bel je, ontvang je meldingen en gebruik je multi-sport tracking. Dankzij de drukposities clip voeg je eenvoudig een logo, naam of eigen ontwerp toe. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 50.28 |
| 5 stuks | € 46.86 |
| 10 stuks | € 42.41 |
| 25 stuks | € 39.30 |
| 50 stuks | € 37.69 |
| 100 stuks | € 36.34 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 5 stuks | € 51.67 |
| 10 stuks | € 45.49 |
| 25 stuks | € 41.25 |
| 50 stuks | € 38.93 |
| 100 stuks | € 37.01 |
| 250 stuks | € 36.85 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | clip | 17 x 7 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 50.73 |
| 10 stuks | € 45.10 |
| 25 stuks | € 41.18 |
| 50 stuks | € 38.99 |
| 100 stuks | € 37.28 |
| 250 stuks | € 37.16 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | clip | 17 x 7 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 121371 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Stappentellers |
| Aantal in een doos | 50 |
| Verpakking lengte | 44.5 |
| Verpakking breedte | 23 |
| Verpakking hoogte | 35 |
| Verpakking afmetingen | 44.5 x 23 x 35 cm |
| Verpakking gewicht | 1.6 |
| Binnendoos afmetingen | 10.8 x 8.8 x 7 cm |
| Product gewicht | 31 |
| Product lengte | 25.5 |
| Product breedte | 3.1 |
| Product hoogte | 1.1 |
| Product afmetingen | 25.5 x 3.1 x 1.1 cm |
| Materiaal | ABS, Silicone |
| Besteleenheid | 1 |
