1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Prixton activity tracker AT801 houdt jouw dag lekker in beweging. Deze zwarte, IP67 waterdichte tracker heeft een 0,96 inch kleuren touchscreen en handige functies zoals een hartslagmeter, stappenteller, afstandmeter, calorieënteller, slaapmonitor en melding bij te lang stilzitten. Ook ontvang je Bluetooth 4.0 meldingen. De Prixton activity tracker AT801 werkt met Android 4.4 of hoger en iOS 8.1 of hoger. De batterij van 50 mAh biedt tot 7 dagen stand-bytijd en opladen gaat direct via USB. Geleverd in een luxe geschenkverpakking. Bedrukking is mogelijk op de rechterzijde en linkerzijde voor een logo, naam of eigen ontwerp. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 18.22 |
| 10 stuks | € 15.58 |
| 25 stuks | € 13.23 |
| 50 stuks | € 12.20 |
| 100 stuks | € 11.26 |
| 200 stuks | € 10.87 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 20.33 |
| 25 stuks | € 17.25 |
| 50 stuks | € 15.10 |
| 100 stuks | € 13.29 |
| 200 stuks | € 12.81 |
| 400 stuks | € 12.26 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | rechterzijde | 5x3 mm |
| Optie 2 | linkerzijde | 5x3 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 121361 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Stappentellers |
| Merk | Prixton |
| Verpakking lengte | 29 cm |
| Verpakking breedte | 27 cm |
| Verpakking hoogte | 32 cm |
| Verpakking gewicht | 4 kg |
| Aantal in een binnendoos | 60 |
| Binnendoos gewicht | 3,8 kg |
| Product gewicht | 24 gr |
| Product lengte | 27,5 cm |
| Product breedte | 4 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | ABS Plastic, Silicone Plastic |
| Besteleenheid | 1 |
