1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Oink klein spaarvarken is een budgetvriendelijk spaarvarken en een praktisch relatiegeschenk. Je kiest uit Wit, Roze, Paars en Kobaltblauw. De Oink klein spaarvarken is leuk voor acties, giveaways en campagnes. Laat links of rechts een logo, naam of eigen ontwerp drukken. Zo maak je er snel iets persoonlijks van. Compact, vrolijk en handig in gebruik. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 4.25 |
| 100 stuks | € 3.78 |
| 250 stuks | € 2.75 |
| 500 stuks | € 2.18 |
| 1000 stuks | € 2.00 |
| 2000 stuks | € 1.92 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 100 stuks | € 4.41 | € 4.81 | € 5.29 | € 5.86 |
| 250 stuks | € 3.18 | € 3.47 | € 3.84 | € 4.27 |
| 500 stuks | € 2.55 | € 2.73 | € 3.00 | € 3.27 |
| 1000 stuks | € 2.31 | € 2.45 | € 2.63 | € 2.82 |
| 2000 stuks | € 2.21 | € 2.35 | € 2.50 | € 2.72 |
| 4000 stuks | € 2.16 | € 2.29 | € 2.46 | € 2.67 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | links | 50x20 mm |
| Optie 2 | rechts | 50x20 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 128363 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Spaarpotten |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 45,7 cm |
| Verpakking breedte | 30,5 cm |
| Verpakking hoogte | 30,5 cm |
| Verpakking gewicht | 3,572 kg |
| Aantal in een binnendoos | 48 |
| Binnendoos gewicht | 3,072 kg |
| Product gewicht | 64 gr |
| Product lengte | 11,4 cm |
| Product breedte | 7 cm |
| Product hoogte | 8,5 cm |
| Land van herkomst | VERENIGD KONINKRIJK |
| Materiaal | HIPS Plastic |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |



