1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Push privacy camera blocker is jouw slimme schild tegen pottenkijkers en krassen. Zo houd je je digitale leven veilig en je camera netjes. De Push privacy camera blocker schuif je makkelijk open en dicht. De dunne vorm zorgt ervoor dat laptops gewoon goed sluiten. Verkrijgbaar in wit, paars, grijs, rood, geel en zwart. Laat hem personaliseren met een plaatje voor het aanbrengen van een logo, naam of eigen ontwerp. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 250 stuks | € 0.23 |
| 500 stuks | € 0.18 |
| 1000 stuks | € 0.15 |
| 2500 stuks | € 0.13 |
| 5000 stuks | € 0.12 |
| 10000 stuks | € 0.12 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 500 stuks | € 0.58 |
| 1000 stuks | € 0.49 |
| 2500 stuks | € 0.43 |
| 5000 stuks | € 0.41 |
| 10000 stuks | € 0.38 |
| 20000 stuks | € 0.35 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Plaatje | 15x5 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 500 stuks | € 0.57 |
| 1000 stuks | € 0.47 |
| 2500 stuks | € 0.41 |
| 5000 stuks | € 0.37 |
| 10000 stuks | € 0.35 |
| 20000 stuks | € 0.32 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Plaatje | 15x5 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 129779 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Webcam covers |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 34 cm |
| Verpakking breedte | 46 cm |
| Verpakking hoogte | 22 cm |
| Verpakking gewicht | 9 kg |
| Aantal in een binnendoos | 10000 |
| Binnendoos gewicht | 8,55 kg |
| Product gewicht | 0,75 gr |
| Product lengte | 4,1 cm |
| Product breedte | 1,5 cm |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | ABS Plastic |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |





