1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Hide camera blocker beschermt je tegen hackers die mogelijk meekijken en voorkomt krassen op de camera. Je plakt hem eenvoudig over de webcam en drukt hem enkele seconden stevig aan voor een sterke afsluiting. Daarna schuif je de klep naar de zijkant om de camera te blokkeren of te ontgrendelen. Dankzij het dunne ontwerp sluit je laptop gewoon goed. De Hide camera blocker is geschikt voor de meeste elektronische apparaten met camera en verkrijgbaar in Marineblauw, Grijs, Wit en Zwart. Op het plaatje kun je een logo, naam of eigen ontwerp laten drukken. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 250 stuks | € 0.38 |
| 500 stuks | € 0.33 |
| 1000 stuks | € 0.28 |
| 2500 stuks | € 0.25 |
| 5000 stuks | € 0.24 |
| 10000 stuks | € 0.23 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 500 stuks | € 0.65 | € 0.86 | € 1.08 | € 1.37 |
| 1000 stuks | € 0.57 | € 0.72 | € 0.92 | € 1.15 |
| 2500 stuks | € 0.48 | € 0.63 | € 0.77 | € 0.98 |
| 5000 stuks | € 0.46 | € 0.57 | € 0.72 | € 0.91 |
| 10000 stuks | € 0.44 | € 0.56 | € 0.68 | € 0.88 |
| 20000 stuks | € 0.42 | € 0.51 | € 0.68 | € 0.85 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Plaatje | 25x10 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 500 stuks | € 0.70 |
| 1000 stuks | € 0.59 |
| 2500 stuks | € 0.53 |
| 5000 stuks | € 0.47 |
| 10000 stuks | € 0.45 |
| 20000 stuks | € 0.43 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Plaatje | 32x13 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 129797 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Marineblauw |
| Categorie | Webcam covers |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 28 cm |
| Verpakking breedte | 23 cm |
| Verpakking hoogte | 34 cm |
| Verpakking gewicht | 5 kg |
| Aantal in een binnendoos | 10000 |
| Binnendoos gewicht | 4,75 kg |
| Product gewicht | 0,3 gr |
| Product lengte | 3,2 cm |
| Product breedte | 1,2 cm |
| Product hoogte | 0,2 cm |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | ABS Plastic |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |



