1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Privy aluminium camera blocker in Zwart helpt je snel en slim je privacy te beschermen. Zo houd je hackers op afstand en voorkom je krassen op je camera. Je plaatst de Privy aluminium camera blocker eenvoudig op je webcam, drukt hem stevig aan en schuift hem open of dicht wanneer jij wilt. De laptop kan gewoon perfect dicht. Hij past op de meeste apparaten met een camera. Op het Plaatje voor het aanbrengen van een logo, naam of eigen ontwerp kun je jouw eigen stijl kwijt. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 3.24 |
| 50 stuks | € 2.77 |
| 100 stuks | € 2.48 |
| 250 stuks | € 2.19 |
| 1000 stuks | € 1.99 |
| 2000 stuks | € 1.90 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 50 stuks | € 3.81 |
| 100 stuks | € 3.12 |
| 250 stuks | € 2.61 |
| 1000 stuks | € 2.30 |
| 2000 stuks | € 2.19 |
| 4000 stuks | € 2.15 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Plaatje | 10x6 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 4.80 |
| 100 stuks | € 3.70 |
| 250 stuks | € 3.17 |
| 1000 stuks | € 2.67 |
| 2000 stuks | € 2.59 |
| 4000 stuks | € 2.55 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Plaatje | 10x6 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 129753 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Webcam covers |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 18 cm |
| Verpakking breedte | 36 cm |
| Verpakking hoogte | 14 cm |
| Verpakking gewicht | 2 kg |
| Aantal in een binnendoos | 800 |
| Binnendoos gewicht | 1,9 kg |
| Product gewicht | 4 gr |
| Product lengte | 0,25 cm |
| Product breedte | 1,12 cm |
| Product hoogte | 3,2 cm |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | Aluminium |
| Besteleenheid | 1 |
