1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Kushi webcam blocker van tarwestro is een slimme en speelse manier om je privacy te beschermen. Je schuift de camera simpel dicht en weer open, zonder dat je laptop minder goed sluit. De beige uitvoering past mooi bij een rustige look. Deze Kushi webcam blocker van tarwestro is gemaakt van tarwestro en ABS plastic, zodat er minder nieuwe kunststoffen nodig zijn. Laat het Plaatje voor het aanbrengen van een logo, naam of eigen ontwerp naar wens toevoegen. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 0.64 |
| 100 stuks | € 0.40 |
| 250 stuks | € 0.27 |
| 500 stuks | € 0.23 |
| 1000 stuks | € 0.20 |
| 2000 stuks | € 0.18 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 100 stuks | € 1.68 |
| 250 stuks | € 1.26 |
| 500 stuks | € 1.06 |
| 1000 stuks | € 1.01 |
| 2000 stuks | € 0.96 |
| 4000 stuks | € 0.81 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Plaatje | 15x5 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 100 stuks | € 1.65 |
| 250 stuks | € 1.29 |
| 500 stuks | € 1.03 |
| 1000 stuks | € 0.85 |
| 2000 stuks | € 0.82 |
| 4000 stuks | € 0.69 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Plaatje | 20x7 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 129806 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Beige |
| Categorie | Webcam covers |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 46 cm |
| Verpakking breedte | 34 cm |
| Verpakking hoogte | 22 cm |
| Verpakking gewicht | 10 kg |
| Aantal in een binnendoos | 10000 |
| Binnendoos gewicht | 9,5 kg |
| Product gewicht | 0,81 gr |
| Product lengte | 4,1 cm |
| Product breedte | 1,5 cm |
| Product hoogte | 0,2 cm |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | 95% ABS Plastic en 5% Wheat straw |
| Besteleenheid | 1 |
