1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Cool anti-stress bal is jouw vrolijke hulpje voor drukke momenten. Gooi, stuiter en knijp er lekker in. Deze anti-stressbal voelt fijn aan en is verkrijgbaar in Rood, Blauw, Wit, Limoengroen, Oranje, Geel, Paars, Kobaltblauw, Roze, Zwart en Zilver. Voorzijde is de ideale drukpositie voor het aanbrengen van een logo, naam of eigen ontwerp. Bij anti-stress artikelen kunnen kleine variaties voorkomen in dichtheid, kleur, afmetingen en gewicht. De Cool anti-stress bal is speels, handig en altijd klaar voor actie. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 1.62 |
| 50 stuks | € 1.23 |
| 100 stuks | € 0.96 |
| 250 stuks | € 0.78 |
| 1000 stuks | € 0.64 |
| 2000 stuks | € 0.60 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 50 stuks | € 2.15 |
| 100 stuks | € 1.55 |
| 250 stuks | € 1.16 |
| 1000 stuks | € 0.94 |
| 2000 stuks | € 0.89 |
| 4000 stuks | € 0.79 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 30x30 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 2.72 |
| 100 stuks | € 1.74 |
| 250 stuks | € 1.32 |
| 1000 stuks | € 1.05 |
| 2000 stuks | € 0.98 |
| 4000 stuks | € 0.91 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 25x18 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 121431 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Rood |
| Categorie | Stressballen |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 32 cm |
| Verpakking breedte | 62 cm |
| Verpakking hoogte | 31 cm |
| Verpakking gewicht | 6 kg |
| Aantal in een binnendoos | 250 |
| Binnendoos gewicht | 5,7 kg |
| Product gewicht | 20 gr |
| Product diameter | 6,3 cm |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | PU Plastic foam |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |










