1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Q Mat® rechthoekige muismat is een slimme basis voor jouw bureau. Dankzij het grote gebied voor een logo en de geweldige bedrukkwaliteit valt jouw ontwerp direct op. De muismat is geleverd op een basis van hoogwaardig zwart schuim, wat zorgt voor een strakke uitstraling en fijn gebruik. Met drukposities bovenzijde kun je eenvoudig een logo, naam of eigen ontwerp toevoegen. Q Mat® rechthoekige muismat maakt van iets praktisch iets persoonlijks. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 100 stuks | € 3.17 | € 3.32 | € 3.49 | € 3.63 |
| 250 stuks | € 2.73 | € 2.85 | € 3.01 | € 3.17 |
| 500 stuks | € 2.46 | € 2.51 | € 2.53 | € 2.58 |
| 1000 stuks | € 2.25 | € 2.32 | € 2.35 | € 2.37 |
| 2000 stuks | € 2.19 | € 2.25 | € 2.28 | € 2.32 |
| 4000 stuks | € 2.17 | € 2.19 | € 2.25 | € 2.30 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | bovenzijde | 235x200 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 3 weken na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 118513 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Muismatten |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 61 cm |
| Verpakking breedte | 46 cm |
| Verpakking hoogte | 46 cm |
| Verpakking gewicht | 12 kg |
| Aantal in een binnendoos | 500 |
| Binnendoos gewicht | 11,4 kg |
| Product gewicht | 29 gr |
| Product lengte | 23,5 cm |
| Product breedte | 20 cm |
| Product hoogte | 0,3 cm |
| Land van herkomst | VERENIGD KONINKRIJK |
| Materiaal | EVA foam, Gelamineerd papier |
| Besteleenheid | 1 |
