1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Brite-Mat® combiset 1 van muismat en onderzetter is een slimme set voor je bureau. Je krijgt een rechthoekige muismat, een vierkante onderzetter en een ronde onderzetter. De Brite-Mat® combiset 1 van muismat en onderzetter is uitgevoerd in Zwart en gemaakt van gelamineerd papier en gerecycled plastic. Op de bovenzijde is ruimte voor een logo, naam of eigen ontwerp. Zo geef je er makkelijk een eigen twist aan. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 100 stuks | € 7.61 | € 7.99 | € 8.46 | € 8.99 |
| 250 stuks | € 4.64 | € 4.88 | € 5.13 | € 5.33 |
| 500 stuks | € 3.82 | € 3.93 | € 4.07 | € 4.18 |
| 1000 stuks | € 3.08 | € 3.16 | € 3.28 | € 3.42 |
| 2000 stuks | € 3.08 | € 3.16 | € 3.28 | € 3.42 |
| 4000 stuks | € 3.05 | € 3.12 | € 3.21 | € 3.29 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | bovenzijde | 240x190 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 3 weken na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 118468 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Muismatten |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 46 cm |
| Verpakking breedte | 31 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking gewicht | 12,4 kg |
| Aantal in een binnendoos | 100 |
| Binnendoos gewicht | 11,78 kg |
| Product gewicht | 126 gr |
| Product lengte | 24 cm |
| Product breedte | 19 cm |
| Product hoogte | 0,19 cm |
| Land van herkomst | VERENIGD KONINKRIJK |
| Materiaal | Gelamineerd papier, Gerecycled papier |
| Besteleenheid | 1 |
