1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 100 stuks | € 5.12 | € 5.29 | € 5.42 | € 5.59 |
| 250 stuks | € 4.49 | € 4.64 | € 4.80 | € 4.95 |
| 500 stuks | € 4.17 | € 4.18 | € 4.21 | € 4.25 |
| 1000 stuks | € 3.83 | € 3.90 | € 3.93 | € 3.97 |
| 2000 stuks | € 3.83 | € 3.90 | € 3.93 | € 3.97 |
| 4000 stuks | € 3.82 | € 3.83 | € 3.90 | € 3.94 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | bovenzijde | 297x210 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 3 weken na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 118519 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Muismatten |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 48 cm |
| Verpakking breedte | 42 cm |
| Verpakking hoogte | 22 cm |
| Verpakking gewicht | 1,6 kg |
| Aantal in een binnendoos | 500 |
| Binnendoos gewicht | 1,4 kg |
| Product gewicht | 41 gr |
| Product lengte | 29,7 cm |
| Product breedte | 21 cm |
| Product hoogte | 0,3 cm |
| Land van herkomst | VERENIGD KONINKRIJK |
| Materiaal | EVA foam, Gelamineerd papier, 350 g/m2, Black masterbatch |
| Besteleenheid | 1 |
