1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Brite-Mat® muismat met bandmateriaal is een slimme keuze voor je bureau. Deze Brite-Mat® muismat met bandmateriaal heeft een harde bovenzijde en biedt 100% perfecte muisbesturing voor alle typen muizen. De unieke full colour all-over bedrukking wordt tijdens het spuitgietproces één met de mat. Zo blijft de print slijtvast en duurzaam. Gemaakt van 99,5% gerecyclede materialen, met gerecycled plastic, papier en bandmateriaal. De uitvoering in zwart geeft een strakke look. Op de bovenzijde kun je een logo, naam of eigen ontwerp laten plaatsen. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 100 stuks | € 3.82 | € 4.00 | € 4.14 | € 4.31 |
| 250 stuks | € 2.34 | € 2.48 | € 2.64 | € 2.78 |
| 500 stuks | € 1.91 | € 1.95 | € 1.98 | € 2.03 |
| 1000 stuks | € 1.53 | € 1.59 | € 1.62 | € 1.66 |
| 2000 stuks | € 1.44 | € 1.51 | € 1.54 | € 1.58 |
| 4000 stuks | € 1.43 | € 1.44 | € 1.51 | € 1.55 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | bovenzijde | 240x190 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 3 weken na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 118464 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Muismatten |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Verpakking breedte | 22 cm |
| Verpakking hoogte | 18 cm |
| Verpakking gewicht | 13 kg |
| Aantal in een binnendoos | 125 |
| Binnendoos gewicht | 12,35 kg |
| Product gewicht | 92 gr |
| Product lengte | 24 cm |
| Product breedte | 19 cm |
| Product hoogte | 0,19 cm |
| Land van herkomst | VERENIGD KONINKRIJK |
| Materiaal | Gelamineerd papier, Recycled Plastic, Tyre material |
| Besteleenheid | 1 |
