1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Ga voor comfort met de Ukiyo Aware™ Yukari XL strandlaken 100x180cm. Deze zachte, absorberende strandfavoriet voelt heerlijk aan en geeft je stranddag direct een relaxte upgrade. De Ukiyo Aware™ Yukari XL strandlaken 100x180cm is gemaakt van 50% gerecycled katoen en voorzien van een AWARE™ tracer. Zo kies je bewust en stijlvol. Verkrijgbaar in Blauw, Grijs, Bruin en Antraciet. Bedrukking kan op de handdoek, ideaal voor een logo, naam of eigen ontwerp. Mag gewoon in de wasmachine. Gemaakt in Portugal. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 45.73 |
| 5 stuks | € 42.45 |
| 10 stuks | € 37.89 |
| 25 stuks | € 33.81 |
| 50 stuks | € 32.00 |
| 100 stuks | € 29.60 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 58.38 |
| 10 stuks | € 51.23 |
| 25 stuks | € 45.45 |
| 50 stuks | € 42.12 |
| 100 stuks | € 38.06 |
| 250 stuks | € 36.11 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | handdoek | 200 x 120 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 3 weken na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 130031 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Blauw |
| Categorie | Strandlakens |
| Aantal in een doos | 16 |
| Verpakking lengte | 60 |
| Verpakking breedte | 40 |
| Verpakking hoogte | 50 |
| Verpakking afmetingen | 60 x 40 x 50 cm |
| Verpakking gewicht | 14.5 |
| Binnendoos afmetingen | 50 x 34 x 4 cm |
| Product gewicht | 900 |
| Product lengte | 180 |
| Product breedte | 100 |
| Product hoogte | 1 |
| Product afmetingen | 180 x 100 x 1 cm |
| Materiaal | Gerecycled katoen, Katoen |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |



