1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Vinga Lounge stoel handdoek is jouw relaxmaatje voor strand en zwembad. Deze luxe strandhanddoek van katoen heeft speelse kwastjes aan de korte zijden en voelt heerlijk stevig aan. De Vinga Lounge stoel handdoek is gemaakt in India van 100% biologisch geteeld katoen, met een dikte van 450 g/m2. Verkrijgbaar in Blauw, Groen en Wit. Laat de handdoek bedrukken op de handdoek met een logo, naam of eigen ontwerp. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 47.98 |
| 5 stuks | € 44.65 |
| 10 stuks | € 39.94 |
| 25 stuks | € 35.73 |
| 50 stuks | € 33.83 |
| 100 stuks | € 31.31 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 60.50 |
| 10 stuks | € 53.24 |
| 25 stuks | € 47.35 |
| 50 stuks | € 43.62 |
| 100 stuks | € 39.76 |
| 250 stuks | € 37.74 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | handdoek | 200 x 120 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 3 weken na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 130027 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Blauw |
| Categorie | Strandlakens |
| Aantal in een doos | 10 |
| Verpakking lengte | 60 |
| Verpakking breedte | 40 |
| Verpakking hoogte | 21 |
| Verpakking afmetingen | 60 x 40 x 21 cm |
| Verpakking gewicht | 6.6 |
| Binnendoos afmetingen | 41 x 29 x 6 cm |
| Product gewicht | 646 |
| Product lengte | 160 |
| Product breedte | 80 |
| Product hoogte | 0.4 |
| Product afmetingen | 160 x 80 x 0.4 cm |
| Materiaal | Katoen |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |


