1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Cielo dubbelwandige roestvrijstalen wijnkoeler houdt je wijn lekker koel en ziet er ook nog eens strak uit. De Cielo dubbelwandige roestvrijstalen wijnkoeler is uitgevoerd in zilver en past daardoor altijd mooi op tafel of aan de bar. Dankzij de dubbelwandige RVS constructie blijft de inhoud langer op temperatuur. Op de voorzijde kun je eenvoudig een logo, naam of eigen ontwerp laten aanbrengen. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 13 stuks | € 18.91 |
| 25 stuks | € 17.12 |
| 50 stuks | € 15.58 |
| 100 stuks | € 14.44 |
| 500 stuks | € 13.10 |
| 1000 stuks | € 13.10 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 25 stuks | € 18.84 |
| 50 stuks | € 16.74 |
| 100 stuks | € 15.22 |
| 500 stuks | € 13.52 |
| 1000 stuks | € 13.48 |
| 2000 stuks | € 13.48 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 30x70 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 19.83 |
| 50 stuks | € 17.52 |
| 100 stuks | € 15.69 |
| 500 stuks | € 13.86 |
| 1000 stuks | € 13.82 |
| 2000 stuks | € 13.81 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 25x120 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 129057 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zilver |
| Categorie | Wijnkoelers |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 26 cm |
| Verpakking breedte | 38 cm |
| Verpakking hoogte | 43 cm |
| Verpakking gewicht | 8 kg |
| Aantal in een binnendoos | 12 |
| Binnendoos gewicht | 7,6 kg |
| Product gewicht | 625 gr |
| Product hoogte | 18 cm |
| Product diameter | 12 cm |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Besteleenheid | 1 |
