1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Solaris zonnehoed is jouw frisse keuze voor zonnige dagen. Dankzij de hoofdomtrek van 58 cm zit hij fijn en comfortabel. Je kiest uit Wit, Zwart, Blauw, Roze, Rood en Marineblauw. De Solaris zonnehoed is ook ideaal om te laten bedrukken. Op de Voorzijde is plek voor een logo, naam of eigen ontwerp. Zo maak je hem helemaal van jou. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 2.89 |
| 50 stuks | € 2.43 |
| 100 stuks | € 2.10 |
| 250 stuks | € 1.78 |
| 1000 stuks | € 1.59 |
| 2000 stuks | € 1.50 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 50 stuks | € 4.56 |
| 100 stuks | € 3.45 |
| 250 stuks | € 2.79 |
| 1000 stuks | € 2.18 |
| 2000 stuks | € 2.09 |
| 4000 stuks | € 2.01 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 110x30 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 50 stuks | € 4.41 | € 5.39 | € 6.42 | € 7.49 |
| 100 stuks | € 3.19 | € 3.78 | € 4.42 | € 5.15 |
| 250 stuks | € 2.64 | € 3.05 | € 3.56 | € 4.11 |
| 1000 stuks | € 2.15 | € 2.46 | € 2.80 | € 3.22 |
| 2000 stuks | € 2.06 | € 2.36 | € 2.70 | € 3.13 |
| 4000 stuks | € 2.00 | € 2.29 | € 2.64 | € 2.98 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 80x45 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 6.00 |
| 100 stuks | € 4.64 |
| 250 stuks | € 3.54 |
| 1000 stuks | € 2.91 |
| 2000 stuks | € 2.82 |
| 4000 stuks | € 2.79 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 80x40 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 3.92 |
| 100 stuks | € 3.13 |
| 250 stuks | € 2.58 |
| 1000 stuks | € 2.25 |
| 2000 stuks | € 2.15 |
| 4000 stuks | € 2.12 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 80x45 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 127928 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Hoedjes |
| Merk | Elevate Essentials |
| Verpakking lengte | 32 cm |
| Verpakking breedte | 41 cm |
| Verpakking hoogte | 45 cm |
| Verpakking gewicht | 13 kg |
| Aantal in een binnendoos | 300 |
| Binnendoos gewicht | 12,35 kg |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | Katoen twill van 100% Katoen, 175 g/m2 |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |





