1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De 3W CREE zaklamp groot is een compacte krachtpatser voor elke dag. Deze 3W CREE zaklamp groot geeft super helder licht en presteert extra lang dankzij de krachtige CREE-led’s. De aluminium behuizing voelt stevig aan en is verkrijgbaar in Zwart en Grijs. Met 100 lumen en een werktijd van 15 uur zit je goed. Inclusief batterijen, dus direct klaar voor gebruik. Verpakt in geschenkverpakking. Laat je logo, naam of eigen ontwerp aanbrengen op de Voorzijde, Achterzijde of Voorzijde bovenaan. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 16.28 |
| 25 stuks | € 14.18 |
| 50 stuks | € 13.31 |
| 100 stuks | € 12.36 |
| 250 stuks | € 11.36 |
| 500 stuks | € 10.72 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 16.73 | € 17.68 | € 18.72 | € 19.66 |
| 50 stuks | € 14.53 | € 15.34 | € 16.17 | € 16.99 |
| 100 stuks | € 13.08 | € 13.49 | € 13.81 | € 14.22 |
| 250 stuks | € 11.80 | € 12.11 | € 12.41 | € 12.73 |
| 500 stuks | € 11.18 | € 11.42 | € 11.69 | € 11.96 |
| 1000 stuks | € 10.91 | € 11.15 | € 11.38 | € 11.62 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 35 x 10 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | 35 x 10 mm |
| Optie 3 | Voorzijde bovenaan | 12 x 10 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 16.77 |
| 50 stuks | € 14.71 |
| 100 stuks | € 13.34 |
| 250 stuks | € 12.07 |
| 500 stuks | € 11.45 |
| 1000 stuks | € 11.08 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 39 x 13 mm |
| Optie 2 | Voorzijde | 39 x 13 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 t/m 10 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 16.57 |
| 50 stuks | € 14.60 |
| 100 stuks | € 13.29 |
| 250 stuks | € 12.11 |
| 500 stuks | € 11.41 |
| 1000 stuks | € 11.16 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 35 x 10 mm |
| Optie 2 | Voorzijde bovenaan | 12 x 10 mm |
| Optie 3 | Voorzijde | 35 x 10 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 127047 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Zaklampen |
| Aantal in een doos | 20 |
| Verpakking lengte | 38 |
| Verpakking breedte | 26 |
| Verpakking hoogte | 24 |
| Verpakking afmetingen | 38 x 26 x 24 cm |
| Verpakking gewicht | 2.4 |
| Binnendoos afmetingen | 22.5 x 7 x 4.6 cm |
| Aantal in een binnendoos | 10 |
| Product gewicht | 120 |
| Product hoogte | 17.6 |
| Product diameter | 3.8 |
| Product afmetingen | 17.6 x ø 3.8 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

