1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Quattro zaklamp is een slimme keuze voor onderweg, thuis of op kantoor. Deze aluminium lamp met 9 witte leds is compact, sterk en lekker praktisch. Je kiest uit zilver, zwart, grijs, rood of blauw. De Quattro zaklamp is bovendien goed te personaliseren met een logo, naam of eigen ontwerp. Dat kan op de achterzijde of voorzijde. Handig als relatiegeschenk of promotieartikel. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 3.33 |
| 100 stuks | € 2.97 |
| 250 stuks | € 2.67 |
| 500 stuks | € 2.47 |
| 1000 stuks | € 2.31 |
| 2500 stuks | € 2.16 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 50 stuks | € 4.74 | € 5.53 | € 6.32 | € 7.07 |
| 100 stuks | € 3.69 | € 4.10 | € 4.50 | € 4.92 |
| 250 stuks | € 3.21 | € 3.54 | € 3.86 | € 4.20 |
| 500 stuks | € 2.95 | € 3.21 | € 3.47 | € 3.76 |
| 1000 stuks | € 2.67 | € 2.92 | € 3.13 | € 3.38 |
| 2500 stuks | € 2.53 | € 2.74 | € 2.96 | € 3.17 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 25 x 10 mm |
| Optie 2 | Voorzijde | 25 x 10 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 4.75 |
| 100 stuks | € 3.99 |
| 250 stuks | € 3.54 |
| 500 stuks | € 3.20 |
| 1000 stuks | € 2.93 |
| 2500 stuks | € 2.73 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 25 x 10 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | 25 x 10 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 126999 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zilver |
| Categorie | Zaklampen |
| Aantal in een doos | 160 |
| Verpakking lengte | 44 |
| Verpakking breedte | 18.5 |
| Verpakking hoogte | 30 |
| Verpakking afmetingen | 44 x 18.5 x 30 cm |
| Verpakking gewicht | 12 |
| Binnendoos afmetingen | 3.3 x 3.3 x 9.5 cm |
| Aantal in een binnendoos | 20 |
| Product gewicht | 64.4 |
| Product lengte | 2.5 |
| Product hoogte | 9 |
| Product diameter | 2.6 |
| Product afmetingen | 2.5 x 9 x ø 2.6 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |




