1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De 3W lichtgewicht zaklamp medium zwart, antraciet is handig, compact en klaar voor elk avontuur. Deze 3W lichtgewicht zaklamp medium zwart, antraciet neem je makkelijk mee dankzij het lichte ABS-materiaal en de aluminium kop. Zwart geeft hem een stoere look. Met 180 lumen, een straalafstand tot 200 meter en 2 uur werktijd heb je altijd goed licht. Inclusief batterijen, dus direct gebruiksklaar. De riemclip maakt meenemen extra simpel. Op de voorzijde kun je een logo, naam of eigen ontwerp laten aanbrengen. IPX 44. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 5.05 |
| 50 stuks | € 4.52 |
| 100 stuks | € 4.02 |
| 250 stuks | € 3.59 |
| 500 stuks | € 3.39 |
| 1000 stuks | € 3.17 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 50 stuks | € 5.69 | € 6.48 | € 7.16 | € 7.86 |
| 100 stuks | € 4.64 | € 5.03 | € 5.37 | € 5.76 |
| 250 stuks | € 4.09 | € 4.32 | € 4.63 | € 4.91 |
| 500 stuks | € 3.77 | € 4.01 | € 4.25 | € 4.48 |
| 1000 stuks | € 3.51 | € 3.73 | € 3.93 | € 4.14 |
| 2500 stuks | € 3.37 | € 3.55 | € 3.74 | € 3.92 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 25 x 6 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 5.86 |
| 100 stuks | € 4.93 |
| 250 stuks | € 4.29 |
| 500 stuks | € 4.02 |
| 1000 stuks | € 3.66 |
| 2500 stuks | € 3.47 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 49 x 14 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 t/m 10 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 127007 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Zaklampen |
| Aantal in een doos | 100 |
| Verpakking lengte | 44.5 |
| Verpakking breedte | 38.5 |
| Verpakking hoogte | 23 |
| Verpakking afmetingen | 44.5 x 38.5 x 23 cm |
| Verpakking gewicht | 11.8 |
| Binnendoos afmetingen | 17 x 4.5 x 4.5 cm |
| Aantal in een binnendoos | 50 |
| Product gewicht | 75 |
| Product lengte | 15.5 |
| Product breedte | 3.8 |
| Product hoogte | 3.8 |
| Product afmetingen | 15.5 x 3.8 x 3.8 cm |
| Materiaal | ABS, Aluminium |
| Besteleenheid | 1 |
