1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Herlaadbare 3W zaklamp in grijs is een slimme en duurzame keuze. Deze stevige aluminium zaklamp laad je gewoon opnieuw op, dus batterijen vervangen is verleden tijd. De Herlaadbare 3W zaklamp geeft 130 lumen licht en schijnt tot 200 meter ver. Je kiest uit helder, dimlicht of knipperend. Met ipx 4 is hij ook prima te gebruiken in de regen. Inclusief micro-usb-kabel en verpakt in geschenkverpakking. Voorzijde bovenaan. Voorzijde voor het aanbrengen van een logo, naam of eigen ontwerp. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 33.96 |
| 5 stuks | € 30.33 |
| 10 stuks | € 27.46 |
| 25 stuks | € 24.18 |
| 50 stuks | € 22.24 |
| 100 stuks | € 21.01 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 10 stuks | € 30.96 | € 32.28 | € 34.13 | € 35.98 |
| 25 stuks | € 26.59 | € 27.63 | € 28.66 | € 29.70 |
| 50 stuks | € 23.53 | € 24.34 | € 25.16 | € 25.96 |
| 100 stuks | € 21.56 | € 21.96 | € 22.36 | € 22.76 |
| 250 stuks | € 19.99 | € 20.30 | € 20.60 | € 20.91 |
| 500 stuks | € 19.53 | € 19.78 | € 20.05 | € 20.31 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde bovenaan | 10 x 10 mm |
| Optie 2 | Voorzijde | 40 x 10 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 30.57 |
| 25 stuks | € 26.53 |
| 50 stuks | € 23.60 |
| 100 stuks | € 21.84 |
| 250 stuks | € 20.29 |
| 500 stuks | € 19.77 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde bovenaan | 10 x 10 mm |
| Optie 2 | Voorzijde | 40 x 10 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 127034 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Categorie | Zaklampen |
| Aantal in een doos | 40 |
| Verpakking lengte | 37 |
| Verpakking breedte | 22.5 |
| Verpakking hoogte | 44 |
| Verpakking afmetingen | 37 x 22.5 x 44 cm |
| Verpakking gewicht | 5 |
| Binnendoos afmetingen | 7.3 x 5.4 x 6 cm |
| Aantal in een binnendoos | 20 |
| Product gewicht | 124 |
| Product hoogte | 14.2 |
| Product diameter | 2.7 |
| Product afmetingen | 14.2 x ø 2.7 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Besteleenheid | 1 |
