1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Lutz 28-LED magnetische zaklantaarn is een slimme hulp voor onderweg en op de werkvloer. Deze zwarte, slanke zaklamp heeft 3 lichtstanden: 4 LED knipperlicht, 24 LED normaal licht en een combinatie van beide. Dankzij de magnetische achterzijde klik je hem makkelijk vast op metaal. De aan-/uitknop werkt simpel en het nylon draagriempje maakt hem extra handig. De Lutz 28-LED magnetische zaklantaarn is gemaakt van ABS kunststof met soft touch coating en wordt geleverd inclusief batterijen in een STAC geschenkverpakking. Romp is geschikt voor een logo, naam of eigen ontwerp. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 7.59 |
| 50 stuks | € 6.75 |
| 100 stuks | € 6.10 |
| 250 stuks | € 5.55 |
| 1000 stuks | € 5.04 |
| 2000 stuks | € 5.04 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 8.66 |
| 100 stuks | € 7.30 |
| 250 stuks | € 6.50 |
| 1000 stuks | € 5.76 |
| 2000 stuks | € 5.75 |
| 4000 stuks | € 5.71 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Romp | 70x8 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 127018 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Zaklampen |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 39 cm |
| Verpakking hoogte | 24 cm |
| Verpakking gewicht | 11 kg |
| Aantal in een binnendoos | 100 |
| Binnendoos gewicht | 10 kg |
| Product gewicht | 86 gr |
| Product lengte | 20 cm |
| Product breedte | 3 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | ABS Plastic |
| Besteleenheid | 1 |
