1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Nile deltavlieger is klaar voor actie. Deze deltavlieger met dubbele draden zit in een handige draagtas met handgreep en klittenbandsluiting. De zilver/zwarte look geeft hem een stoere uitstraling. De Nile deltavlieger is ideaal voor een leuk uitje in de buitenlucht. Dankzij het zakje kun je eenvoudig een logo, naam of eigen ontwerp laten aanbrengen. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 13 stuks | € 11.59 |
| 25 stuks | € 10.62 |
| 50 stuks | € 9.56 |
| 100 stuks | € 9.12 |
| 500 stuks | € 8.21 |
| 1000 stuks | € 8.09 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 125714 |
| Bedrukbaar | Nee |
| Kleur | Zilver/Zwart |
| Categorie | Vliegers |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakking breedte | 95 cm |
| Verpakking hoogte | 54 cm |
| Verpakking gewicht | 14 kg |
| Aantal in een binnendoos | 48 |
| Binnendoos gewicht | 13,3 kg |
| Product gewicht | 306 gr |
| Product lengte | 125 cm |
| Product breedte | 28 cm |
| Product hoogte | 56 cm |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | 420D van Nylon |
| Besteleenheid | 1 |
