1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Ga lekker de hoogte in met de Delta vlieger. Deze Zwart Delta vlieger zit verpakt in een etui en neem je makkelijk mee naar het strand of je vakantiebestemming. Met het 30 meter touw en de handvatten laat je hem soepel hoog in de lucht zweven. De stevige ribstop polyester zorgt voor extra plezier en gebruiksgemak. De Hoes is geschikt voor het aanbrengen van een logo, naam of eigen ontwerp. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 9.91 |
| 25 stuks | € 8.44 |
| 50 stuks | € 7.53 |
| 100 stuks | € 6.90 |
| 250 stuks | € 6.41 |
| 500 stuks | € 5.89 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 25 stuks | € 11.23 |
| 50 stuks | € 9.21 |
| 100 stuks | € 8.31 |
| 250 stuks | € 7.55 |
| 500 stuks | € 6.84 |
| 1000 stuks | € 6.45 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Hoes | 150 x 50 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 t/m 10 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 11.87 | € 13.19 | € 14.69 | € 16.04 |
| 50 stuks | € 9.79 | € 11.06 | € 12.30 | € 13.52 |
| 100 stuks | € 8.62 | € 9.33 | € 10.03 | € 10.76 |
| 250 stuks | € 7.63 | € 8.11 | € 8.57 | € 8.97 |
| 500 stuks | € 7.05 | € 7.42 | € 7.79 | € 8.15 |
| 1000 stuks | € 6.76 | € 7.06 | € 7.38 | € 7.71 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Hoes | 200 x 80 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 125712 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Vliegers |
| Aantal in een doos | 50 |
| Verpakking lengte | 86 |
| Verpakking breedte | 20.5 |
| Verpakking hoogte | 30.5 |
| Verpakking afmetingen | 86 x 20.5 x 30.5 cm |
| Verpakking gewicht | 5.8 |
| Binnendoos afmetingen | 84 x 11.5 x 5 cm |
| Product gewicht | 102 |
| Product lengte | 120 |
| Product breedte | 50 |
| Product hoogte | 3 |
| Product afmetingen | 120 x 50 x 3 cm |
| Materiaal | Polyester |
| Besteleenheid | 1 |
