1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 500 stuks | € 2.07 | € 2.08 | € 2.11 | € 2.16 |
| 1000 stuks | € 1.83 | € 1.90 | € 1.93 | € 1.97 |
| 2500 stuks | € 1.70 | € 1.71 | € 1.78 | € 1.82 |
| 5000 stuks | € 1.63 | € 1.65 | € 1.67 | € 1.70 |
| 10000 stuks | € 1.63 | € 1.65 | € 1.67 | € 1.70 |
| 20000 stuks | € 1.63 | € 1.65 | € 1.67 | € 1.70 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Onderzijde | 240x190 mm |
| Optie 2 | bovenzijde | 240x190 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 3 weken na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 118462 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Muismatten |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Verpakking breedte | 22 cm |
| Verpakking hoogte | 18 cm |
| Verpakking gewicht | 13 kg |
| Aantal in een binnendoos | 500 |
| Binnendoos gewicht | 12,35 kg |
| Product gewicht | 26 gr |
| Product lengte | 24 cm |
| Product breedte | 19 cm |
| Product hoogte | 0,05 cm |
| Land van herkomst | VERENIGD KONINKRIJK |
| Materiaal | Gelamineerd papier |
| Besteleenheid | 1 |
