1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Maak van elke barbecue een feestje met de Churras 5-delige barbecueset. Deze Naturel bamboe set bestaat uit een schop, tang, vork, mes en borstel. Alles heeft een comfortabele bamboe handgreep en komt in een stijlvolle geschenkverpakking. De Churras 5-delige barbecueset is gemaakt van bamboe dat volgens duurzame normen is ingekocht en geproduceerd. Op de doos zijn drukposities voor een logo, naam of eigen ontwerp. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 13 stuks | € 58.38 |
| 25 stuks | € 55.71 |
| 50 stuks | € 51.73 |
| 100 stuks | € 48.09 |
| 500 stuks | € 47.14 |
| 1000 stuks | € 47.14 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 25 stuks | € 59.35 |
| 50 stuks | € 53.78 |
| 100 stuks | € 49.93 |
| 500 stuks | € 48.39 |
| 1000 stuks | € 48.25 |
| 2000 stuks | € 48.24 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | doos | 200x130 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 58.18 |
| 50 stuks | € 53.20 |
| 100 stuks | € 49.12 |
| 500 stuks | € 47.88 |
| 1000 stuks | € 47.75 |
| 2000 stuks | € 47.74 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | doos | 100x50 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 61.65 |
| 50 stuks | € 55.45 |
| 100 stuks | € 51.38 |
| 500 stuks | € 49.77 |
| 1000 stuks | € 49.69 |
| 2000 stuks | € 49.68 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | doos | 150x130 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 129746 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Naturel |
| Categorie | BBQ sets |
| Merk | Seasons |
| Verpakking lengte | 49 cm |
| Verpakking breedte | 43 cm |
| Verpakking hoogte | 19 cm |
| Verpakking gewicht | 10 kg |
| Aantal in een binnendoos | 5 |
| Binnendoos gewicht | 9,5 kg |
| Product gewicht | 1880 gr |
| Product lengte | 46 cm |
| Product breedte | 16,2 cm |
| Product hoogte | 7,4 cm |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | Roestvrijstaal, Bamboe hout |
| Besteleenheid | 1 |
