1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Grillen wordt een stuk leuker met de Assadus 3-delige barbecueset. Deze naturel set bestaat uit een schop, tang en vork, allemaal met bamboe handgrepen. De Assadus 3-delige barbecueset wordt geleverd in een stevige bamboe geschenkverpakking en past perfect bij een duurzame uitstraling. Laat een logo, naam of eigen ontwerp aanbrengen op de vork, schep, doos of tangen. Zo maak je er echt iets persoonlijks van. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 13 stuks | € 50.93 |
| 25 stuks | € 48.42 |
| 50 stuks | € 44.97 |
| 100 stuks | € 41.82 |
| 500 stuks | € 40.70 |
| 1000 stuks | € 40.70 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 50.71 | € 52.16 | € 53.75 | € 55.17 |
| 50 stuks | € 46.53 | € 47.42 | € 48.43 | € 49.15 |
| 100 stuks | € 42.89 | € 43.36 | € 43.88 | € 44.44 |
| 500 stuks | € 41.47 | € 41.69 | € 41.97 | € 42.27 |
| 1000 stuks | € 41.46 | € 41.61 | € 41.85 | € 42.09 |
| 2000 stuks | € 41.45 | € 41.60 | € 41.84 | € 42.07 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | vork | 70x15 mm |
| Optie 2 | Schep | 70x20 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 25 stuks | € 51.44 |
| 50 stuks | € 47.16 |
| 100 stuks | € 43.14 |
| 500 stuks | € 41.52 |
| 1000 stuks | € 41.44 |
| 2000 stuks | € 41.44 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | doos | 200x140 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 50.90 |
| 50 stuks | € 46.45 |
| 100 stuks | € 42.86 |
| 500 stuks | € 41.44 |
| 1000 stuks | € 41.31 |
| 2000 stuks | € 41.30 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | doos | 100x50 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 54.03 |
| 50 stuks | € 49.17 |
| 100 stuks | € 45.14 |
| 500 stuks | € 43.33 |
| 1000 stuks | € 43.25 |
| 2000 stuks | € 43.24 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | tangen | 70x15 mm |
| Optie 2 | vork | 70x15 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 129744 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Naturel |
| Categorie | BBQ sets |
| Merk | Seasons |
| Verpakking lengte | 43 cm |
| Verpakking breedte | 36 cm |
| Verpakking hoogte | 53 cm |
| Verpakking gewicht | 19 kg |
| Aantal in een binnendoos | 8 |
| Binnendoos gewicht | 18,05 kg |
| Product gewicht | 1710 gr |
| Product lengte | 51,5 cm |
| Product breedte | 18,2 cm |
| Product hoogte | 7,2 cm |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | Roestvrijstaal, Bamboe hout |
| Besteleenheid | 1 |
