1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 43.45 |
| 5 stuks | € 40.23 |
| 10 stuks | € 36.05 |
| 25 stuks | € 31.87 |
| 50 stuks | € 30.37 |
| 100 stuks | € 28.09 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 10 stuks | € 39.25 | € 41.08 | € 42.92 | € 44.76 |
| 25 stuks | € 34.42 | € 35.45 | € 36.48 | € 37.51 |
| 50 stuks | € 31.65 | € 32.45 | € 33.05 | € 33.85 |
| 100 stuks | € 28.78 | € 29.17 | € 29.57 | € 29.75 |
| 250 stuks | € 27.27 | € 27.58 | € 27.87 | € 28.18 |
| 500 stuks | € 26.70 | € 26.94 | € 27.21 | € 27.48 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde onderaan | 25 x 8 mm |
| Optie 2 | Linker zijkant | 20 x 40 mm |
| Optie 3 | Rechter zijkant | 20 x 40 mm |
| Optie 4 | Achterzijde | 80 x 20 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 39.39 |
| 25 stuks | € 34.56 |
| 50 stuks | € 31.83 |
| 100 stuks | € 29.11 |
| 250 stuks | € 27.54 |
| 500 stuks | € 26.97 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde onderaan | 30 x 13 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 t/m 10 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 38.86 |
| 25 stuks | € 34.36 |
| 50 stuks | € 31.72 |
| 100 stuks | € 29.06 |
| 250 stuks | € 27.57 |
| 500 stuks | € 26.93 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Bovenzijde rechts | 60 x 65 mm |
| Optie 2 | Bovenzijde links | 60 x 65 mm |
| Optie 3 | Bovenzijde | 120 x 20 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 126139 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Bruin |
| Categorie | Speakers |
| Aantal in een doos | 20 |
| Verpakking lengte | 46 |
| Verpakking breedte | 20 |
| Verpakking hoogte | 30 |
| Verpakking afmetingen | 46 x 20 x 30 cm |
| Verpakking gewicht | 7.5 |
| Binnendoos afmetingen | 18 x 8.5 x 6.5 cm |
| Aantal in een binnendoos | 10 |
| Product gewicht | 373 |
| Product lengte | 16 |
| Product breedte | 7.8 |
| Product hoogte | 5.8 |
| Product afmetingen | 16 x 7.8 x 5.8 cm |
| Materiaal | Tarwestro, ABS |
| Besteleenheid | 1 |
