1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 21.42 |
| 10 stuks | € 19.24 |
| 25 stuks | € 16.38 |
| 50 stuks | € 15.12 |
| 100 stuks | € 14.09 |
| 250 stuks | € 13.03 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 18.88 | € 19.93 | € 20.85 | € 21.89 |
| 50 stuks | € 16.42 | € 17.24 | € 18.06 | € 18.88 |
| 100 stuks | € 14.80 | € 15.21 | € 15.62 | € 16.03 |
| 250 stuks | € 13.55 | € 13.86 | € 14.06 | € 14.38 |
| 500 stuks | € 12.96 | € 13.20 | € 13.47 | € 13.74 |
| 1000 stuks | € 12.89 | € 13.13 | € 13.36 | € 13.61 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Bovenzijde | 40 x 50 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 18.83 |
| 50 stuks | € 16.49 |
| 100 stuks | € 15.10 |
| 250 stuks | € 13.76 |
| 500 stuks | € 13.19 |
| 1000 stuks | € 13.14 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Bovenzijde | 55 x 50 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 20.15 |
| 50 stuks | € 17.17 |
| 100 stuks | € 15.18 |
| 250 stuks | € 13.80 |
| 500 stuks | € 13.12 |
| 1000 stuks | € 13.03 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Bovenzijde | 60 x 52 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 10 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 126097 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Groen |
| Categorie | Speakers |
| Aantal in een doos | 40 |
| Verpakking lengte | 41 |
| Verpakking breedte | 21.6 |
| Verpakking hoogte | 36 |
| Verpakking afmetingen | 41 x 21.6 x 36 cm |
| Verpakking gewicht | 8.8 |
| Binnendoos afmetingen | 8.9 x 7.6 x 7.5 cm |
| Aantal in een binnendoos | 20 |
| Product gewicht | 180 |
| Product lengte | 6 |
| Product breedte | 6 |
| Product hoogte | 6 |
| Product afmetingen | 6 x 6 x 6 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |



