1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Saki zakgereedschap kaart met 15 functies is handig, compact en klaar voor elke kleine klus. Deze Saki zakgereedschap kaart met 15 functies heeft 15 functies in één toolkaart en zit in een kunstleren hoes. De uitvoering in Zilver/Zwart ziet er strak uit en past overal bij. Dankzij de drukposities gereedschap en het zakje voor het aanbrengen van een logo, naam of eigen ontwerp maak je hem helemaal van jou. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 1.84 |
| 50 stuks | € 1.38 |
| 100 stuks | € 1.12 |
| 250 stuks | € 0.93 |
| 1000 stuks | € 0.78 |
| 2000 stuks | € 0.74 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 50 stuks | € 2.45 | € 3.35 | € 4.35 | € 5.47 |
| 100 stuks | € 1.82 | € 2.26 | € 2.76 | € 3.32 |
| 250 stuks | € 1.37 | € 1.65 | € 2.01 | € 2.42 |
| 1000 stuks | € 1.10 | € 1.26 | € 1.44 | € 1.67 |
| 2000 stuks | € 1.05 | € 1.19 | € 1.36 | € 1.55 |
| 4000 stuks | € 0.98 | € 1.09 | € 1.26 | € 1.47 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | gereedschap | 8x8 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 50 stuks | € 3.45 |
| 100 stuks | € 2.34 |
| 250 stuks | € 1.75 |
| 1000 stuks | € 1.27 |
| 2000 stuks | € 1.20 |
| 4000 stuks | € 1.09 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | zakje | 55x25 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 2.95 |
| 100 stuks | € 1.93 |
| 250 stuks | € 1.47 |
| 1000 stuks | € 1.19 |
| 2000 stuks | € 1.12 |
| 4000 stuks | € 1.03 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | gereedschap | 7x10 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 125133 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zilver/Zwart |
| Categorie | Multitools |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 19 cm |
| Verpakking breedte | 19 cm |
| Verpakking hoogte | 26 cm |
| Verpakking gewicht | 15 kg |
| Aantal in een binnendoos | 400 |
| Binnendoos gewicht | 14,25 kg |
| Product gewicht | 30 gr |
| Product lengte | 4,5 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Besteleenheid | 1 |
