1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Fiberglas | Duimstok | Bedrukken is handig, stevig en klaar voor elke klus. Deze witte duimstok van 2m heeft een formaat van 10x20cm en een thermische schaal gravering. Daardoor lees je snel en duidelijk af. De Fiberglas | Duimstok | Bedrukken laat zich mooi bedrukken op de Voorzijde en Achterzijde met een logo, naam of eigen ontwerp. Zo geef je hem een persoonlijke en professionele look. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 5.25 |
| 50 stuks | € 4.71 |
| 100 stuks | € 4.27 |
| 250 stuks | € 3.86 |
| 500 stuks | € 3.65 |
| 1000 stuks | € 3.38 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 50 stuks | € 6.02 | € 6.77 | € 7.55 | € 8.39 |
| 100 stuks | € 4.96 | € 5.38 | € 5.80 | € 6.18 |
| 250 stuks | € 4.36 | € 4.69 | € 5.01 | € 5.34 |
| 500 stuks | € 4.09 | € 4.34 | € 4.59 | € 4.88 |
| 1000 stuks | € 3.75 | € 4.00 | € 4.20 | € 4.45 |
| 2500 stuks | € 3.61 | € 3.82 | € 4.04 | € 4.25 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 80 x 25 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | 80 x 25 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 6.71 |
| 100 stuks | € 5.35 |
| 250 stuks | € 4.62 |
| 500 stuks | € 4.26 |
| 1000 stuks | € 3.89 |
| 2500 stuks | € 3.73 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 230 x 25 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | 230 x 25 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 10 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 124923 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Duimstokken |
| Aantal in een doos | 100 |
| Verpakking lengte | 35 |
| Verpakking breedte | 26 |
| Verpakking hoogte | 18.5 |
| Verpakking afmetingen | 35 x 26 x 18.5 cm |
| Verpakking gewicht | 12.3 |
| Binnendoos afmetingen | 23.5 x 3.1 x 1.5 cm |
| Aantal in een binnendoos | 5 |
| Product gewicht | 120 |
| Product lengte | 23.5 |
| Product breedte | 3.1 |
| Product hoogte | 1.5 |
| Product afmetingen | 23.5 x 3.1 x 1.5 cm |
| Materiaal | Glasvezel |
| Besteleenheid | 1 |
