1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Fiberglas duimstok is handig, stevig en klaar voor elke klus. Deze witte duimstok is 1m lang en heeft een formaat van 10x10cm. De thermische schaal gravering zorgt voor een duidelijke en duurzame aflezing. De Fiberglas duimstok is ook ideaal om te personaliseren. Laat jouw logo, naam of eigen ontwerp aanbrengen op de voorzijde of achterzijde. Zo maak je er iets echt van jou van. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 2.63 |
| 100 stuks | € 2.36 |
| 250 stuks | € 2.03 |
| 500 stuks | € 1.88 |
| 1000 stuks | € 1.77 |
| 2500 stuks | € 1.64 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 100 stuks | € 2.98 | € 3.25 | € 3.59 | € 3.87 |
| 250 stuks | € 2.48 | € 2.71 | € 2.94 | € 3.17 |
| 500 stuks | € 2.19 | € 2.35 | € 2.52 | € 2.69 |
| 1000 stuks | € 2.00 | € 2.16 | € 2.30 | € 2.47 |
| 2500 stuks | € 1.87 | € 2.00 | € 2.14 | € 2.29 |
| 5000 stuks | € 1.78 | € 1.94 | € 2.07 | € 2.22 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 80 x 15 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | 80 x 15 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 4.76 |
| 100 stuks | € 3.45 |
| 250 stuks | € 2.82 |
| 500 stuks | € 2.53 |
| 1000 stuks | € 2.29 |
| 2500 stuks | € 2.11 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | artikel | 130 x 25 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 10 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 124921 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Duimstokken |
| Aantal in een doos | 200 |
| Verpakking lengte | 37 |
| Verpakking breedte | 29 |
| Verpakking hoogte | 13.5 |
| Verpakking afmetingen | 37 x 29 x 13.5 cm |
| Verpakking gewicht | 9.5 |
| Binnendoos afmetingen | 13 x 2.5 x 1.3 cm |
| Aantal in een binnendoos | 10 |
| Product gewicht | 45 |
| Product lengte | 13 |
| Product breedte | 2.5 |
| Product hoogte | 1.3 |
| Product afmetingen | 13 x 2.5 x 1.3 cm |
| Materiaal | Glasvezel |
| Besteleenheid | 1 |
