1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Elisabeth reinigingsdoekjes zijn handige vochtige doekjes voor je handen en veelgebruikte oppervlakken, zoals smartphones, winkelwagentjes en toetsenborden. De Elisabeth reinigingsdoekjes zitten per stuk in een witte verpakking met aluminiumlaag en drogen snel dankzij 70% isopropylalcohol. Uitgevouwen zijn ze lekker ruim, dus ook fijn voor grotere oppervlakken. De doos is compact en ideaal voor onderweg. Laat een logo, naam of eigen ontwerp plaatsen op de drukposities. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 0.77 |
| 100 stuks | € 0.51 |
| 250 stuks | € 0.36 |
| 500 stuks | € 0.30 |
| 1000 stuks | € 0.27 |
| 2000 stuks | € 0.25 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 121610 |
| Bedrukbaar | Nee |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Tissues |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 49 cm |
| Verpakking breedte | 26 cm |
| Verpakking hoogte | 37 cm |
| Verpakking gewicht | 15 kg |
| Aantal in een binnendoos | 2400 |
| Binnendoos gewicht | 14,25 kg |
| Product gewicht | 45 gr |
| Product lengte | 6,2 cm |
| Product hoogte | 3,9 cm |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | Non-woven polypropylene |
| Besteleenheid | 1 |
