1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Maak elk uitje extra gezellig met de Picknickdeken van gerecycled plastic. Deze waterbestendige deken van 140 g/m2 is gemaakt van gerecycled PET plastic en dus een slimme, duurzame keuze. Dankzij het draaghandvat neem je hem makkelijk mee. Opgevouwen berg je hem compact op. De Picknickdeken van gerecycled plastic is verkrijgbaar in Groen, Kobaltblauw en Zwart. Laat de klep bedrukken met een logo, naam of eigen ontwerp. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 14.94 |
| 50 stuks | € 14.10 |
| 100 stuks | € 13.10 |
| 250 stuks | € 11.94 |
| 1000 stuks | € 11.45 |
| 2000 stuks | € 11.45 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 50 stuks | € 16.51 | € 17.89 | € 19.48 | € 21.11 |
| 100 stuks | € 14.49 | € 15.31 | € 16.16 | € 16.96 |
| 250 stuks | € 13.06 | € 13.64 | € 14.21 | € 14.85 |
| 1000 stuks | € 12.27 | € 12.70 | € 13.14 | € 13.65 |
| 2000 stuks | € 12.26 | € 12.69 | € 13.12 | € 13.63 |
| 4000 stuks | € 12.22 | € 12.57 | € 13.02 | € 13.44 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | klep | 200x65 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 130239 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Groen |
| Categorie | Picknickkleden |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Verpakking breedte | 34 cm |
| Verpakking hoogte | 80 cm |
| Verpakking gewicht | 9 kg |
| Aantal in een binnendoos | 15 |
| Binnendoos gewicht | 8,55 kg |
| Product gewicht | 550 gr |
| Product lengte | 150 cm |
| Product breedte | 135 cm |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | GRS certified recycled polyester, PEVA Plastic |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |



