1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Maak kennis met de C-Secure aluminium RFID kaarthouder. Deze stevige aluminium kaarthouder beschermt je belangrijkste kaarten tegen elektronisch zakkenrollen. Nooit meer gebroken of gebogen kaarten. De C-Secure aluminium RFID kaarthouder is geschikt voor maximaal 7 kaarten of 5 reliëfkaarten. Met de eenvoudige regelaar aan de zijkant duw je de kaarten geleidelijk op. Verkrijgbaar in Zilver, Zwart en Blauw. Kies uit drukposities Voorzijde onderaan, Voorzijde bovenaan, Achterzijde bovenaan en Voorzijde midden, artikel voor het aanbrengen van een logo, naam of eigen ontwerp. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 35.15 |
| 5 stuks | € 31.48 |
| 10 stuks | € 28.55 |
| 25 stuks | € 25.66 |
| 50 stuks | € 24.46 |
| 100 stuks | € 23.00 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 10 stuks | € 31.51 | € 33.36 | € 35.20 | € 37.05 |
| 25 stuks | € 28.23 | € 29.08 | € 30.11 | € 31.14 |
| 50 stuks | € 25.75 | € 26.56 | € 27.20 | € 28.00 |
| 100 stuks | € 23.70 | € 24.10 | € 24.50 | € 24.73 |
| 250 stuks | € 21.77 | € 22.08 | € 22.38 | € 22.69 |
| 500 stuks | € 21.13 | € 21.37 | € 21.64 | € 21.91 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde onderaan | 45 x 40 mm |
| Optie 2 | Voorzijde bovenaan | 45 x 40 mm |
| Optie 3 | Achterzijde bovenaan | 40 x 50 mm |
| Optie 4 | Voorzijde midden | 40 x 80 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 31.12 |
| 25 stuks | € 27.99 |
| 50 stuks | € 25.82 |
| 100 stuks | € 23.99 |
| 250 stuks | € 22.08 |
| 500 stuks | € 21.36 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde bovenaan | 40 x 50 mm |
| Optie 2 | Voorzijde onderaan | 55 x 40 mm |
| Optie 3 | Voorzijde midden | 55 x 92 mm |
| Optie 4 | Voorzijde bovenaan | 55 x 40 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 32.95 |
| 25 stuks | € 29.40 |
| 50 stuks | € 26.49 |
| 100 stuks | € 24.07 |
| 250 stuks | € 22.02 |
| 500 stuks | € 21.29 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | artikel | 55 x 95 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 10 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 127566 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zilver |
| Categorie | Pasjeshouders |
| Aantal in een doos | 100 |
| Verpakking lengte | 42.6 |
| Verpakking breedte | 25.3 |
| Verpakking hoogte | 20.7 |
| Verpakking afmetingen | 42.6 x 25.3 x 20.7 cm |
| Verpakking gewicht | 7.2 |
| Binnendoos afmetingen | 7.8 x 1.2 x 11.3 cm |
| Product gewicht | 42 |
| Product lengte | 9.5 |
| Product breedte | 6.4 |
| Product hoogte | 0.8 |
| Product afmetingen | 9.5 x 6.4 x 0.8 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |


