1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Swiss Peak veilige RFID kaarthouder is slim, strak en handig voor elke dag. In deze zwarte uitvoering neem je tot 10 kaarten mee, netjes en veilig opgeborgen. Dankzij de RFID-bescherming zijn je passen extra goed beschermd tegen skimmen. De Swiss Peak veilige RFID kaarthouder heeft drukposities aan de Achterzijde en Voorzijde, ideaal voor een logo, naam of eigen ontwerp. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 13.13 |
| 25 stuks | € 11.41 |
| 50 stuks | € 10.46 |
| 100 stuks | € 9.64 |
| 250 stuks | € 8.95 |
| 500 stuks | € 8.32 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 14.69 | € 16.11 | € 17.59 | € 18.99 |
| 50 stuks | € 12.64 | € 13.96 | € 15.16 | € 16.45 |
| 100 stuks | € 11.21 | € 11.92 | € 12.61 | € 13.33 |
| 250 stuks | € 10.22 | € 10.69 | € 10.99 | € 11.44 |
| 500 stuks | € 9.52 | € 9.81 | € 10.18 | € 10.53 |
| 1000 stuks | € 9.22 | € 9.52 | € 9.84 | € 10.16 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 40 x 60 mm |
| Optie 2 | Voorzijde | 40 x 70 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 13.67 |
| 50 stuks | € 11.78 |
| 100 stuks | € 10.53 |
| 250 stuks | € 9.73 |
| 500 stuks | € 9.02 |
| 1000 stuks | € 8.74 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 45 x 60 mm |
| Optie 2 | Voorzijde | 45 x 60 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 15.69 |
| 50 stuks | € 14.09 |
| 100 stuks | € 12.51 |
| 250 stuks | € 11.16 |
| 500 stuks | € 9.95 |
| 1000 stuks | € 9.64 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 40 x 60 mm |
| Optie 2 | Voorzijde | 40 x 70 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 127557 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Pasjeshouders |
| Aantal in een doos | 40 |
| Verpakking lengte | 37.5 |
| Verpakking breedte | 33 |
| Verpakking hoogte | 13.5 |
| Verpakking afmetingen | 37.5 x 33 x 13.5 cm |
| Verpakking gewicht | 2.6 |
| Binnendoos afmetingen | 12.1 x 2.8 x 8.5 cm |
| Product gewicht | 66 |
| Product lengte | 10.2 |
| Product breedte | 2.3 |
| Product hoogte | 7.6 |
| Product afmetingen | 10.2 x 2.3 x 7.6 cm |
| Materiaal | PU |
| Besteleenheid | 1 |
