1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Standaard aluminum RFID kaarthouder is een slimme en stoere oplossing voor al je passen. Deze solide aluminium kaarthouder beschermt je creditcards, rijbewijs, bankpassen en andere kaarten. De Standaard aluminum RFID kaarthouder past tot 6 kaarten met reliëf of 10 platte kaarten. Met de schuifknop aan de zijkant duw je je kaarten makkelijk omhoog. Verkrijgbaar in Zwart en Zilver. Laat hem bedrukken op de Voorzijde of Achterzijde met een logo, naam of eigen ontwerp. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 9.91 |
| 25 stuks | € 8.44 |
| 50 stuks | € 7.53 |
| 100 stuks | € 6.90 |
| 250 stuks | € 6.41 |
| 500 stuks | € 5.89 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 11.05 | € 11.94 | € 13.01 | € 13.88 |
| 50 stuks | € 8.82 | € 9.60 | € 10.38 | € 11.20 |
| 100 stuks | € 7.62 | € 8.04 | € 8.45 | € 8.87 |
| 250 stuks | € 6.91 | € 7.24 | € 7.55 | € 7.77 |
| 500 stuks | € 6.36 | € 6.61 | € 6.88 | € 7.11 |
| 1000 stuks | € 6.03 | € 6.28 | € 6.51 | € 6.75 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 35 x 60 mm |
| Optie 2 | Voorzijde | 35 x 60 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 10.83 |
| 50 stuks | € 8.90 |
| 100 stuks | € 7.92 |
| 250 stuks | € 7.24 |
| 500 stuks | € 6.60 |
| 1000 stuks | € 6.29 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 50 x 80 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | 50 x 80 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 127554 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Pasjeshouders |
| Aantal in een doos | 200 |
| Verpakking lengte | 38 |
| Verpakking breedte | 33 |
| Verpakking hoogte | 29 |
| Verpakking afmetingen | 38 x 33 x 29 cm |
| Verpakking gewicht | 14.2 |
| Binnendoos afmetingen | 6.8 x 1.6 x 10.4 cm |
| Aantal in een binnendoos | 100 |
| Product gewicht | 58 |
| Product lengte | 6.4 |
| Product breedte | 1.4 |
| Product hoogte | 9.9 |
| Product afmetingen | 6.4 x 1.4 x 9.9 cm |
| Materiaal | Aluminium, ABS |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

