1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Maak jij je autoruit snel weer klaar met de IJskrabber met COB- en veiligheidsfunctie. Dit handige item heeft een ingebouwd COB-lampje met 110 lumen, een veiligheidsgordelsnijder en een metalen raamhamer. De ABS-behuizing en het PP-ijskrabbergedeelte zorgen voor stevig gebruik. De IJskrabber met COB- en veiligheidsfunctie is verkrijgbaar in Wit en Zwart. Voorzijde bovenaan is geschikt voor het aanbrengen van een logo, naam of eigen ontwerp. Inclusief batterijen voor direct gebruik. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 6.85 |
| 50 stuks | € 6.13 |
| 100 stuks | € 5.55 |
| 250 stuks | € 5.09 |
| 500 stuks | € 4.79 |
| 1000 stuks | € 4.49 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 50 stuks | € 7.42 | € 8.21 | € 9.01 | € 9.84 |
| 100 stuks | € 6.29 | € 6.66 | € 7.08 | € 7.45 |
| 250 stuks | € 5.60 | € 5.93 | € 6.25 | € 6.58 |
| 500 stuks | € 5.23 | € 5.40 | € 5.68 | € 5.91 |
| 1000 stuks | € 4.85 | € 5.09 | € 5.32 | € 5.56 |
| 2500 stuks | € 4.74 | € 4.95 | € 5.17 | € 5.38 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde bovenaan | 45 x 15 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 126604 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Categorie | IJskrabbers |
| Aantal in een doos | 100 |
| Verpakking lengte | 54.5 |
| Verpakking breedte | 49.5 |
| Verpakking hoogte | 39 |
| Verpakking afmetingen | 54.5 x 49.5 x 39 cm |
| Verpakking gewicht | 13.6 |
| Binnendoos afmetingen | 23.9 x 10.5 x 3.5 cm |
| Product gewicht | 100 |
| Product lengte | 23.5 |
| Product breedte | 9.7 |
| Product hoogte | 3 |
| Product afmetingen | 23.5 x 9.7 x 3 cm |
| Materiaal | ABS, PS |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

