1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 21.68 |
| 10 stuks | € 19.50 |
| 25 stuks | € 17.06 |
| 50 stuks | € 15.82 |
| 100 stuks | € 15.11 |
| 250 stuks | € 13.78 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 19.56 | € 20.48 | € 21.52 | € 22.56 |
| 50 stuks | € 17.13 | € 17.94 | € 18.77 | € 19.58 |
| 100 stuks | € 15.83 | € 16.23 | € 16.53 | € 16.94 |
| 250 stuks | € 14.30 | € 14.61 | € 14.91 | € 15.22 |
| 500 stuks | € 13.67 | € 13.92 | € 14.19 | € 14.46 |
| 1000 stuks | € 13.34 | € 13.58 | € 13.81 | € 14.05 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | PU pouch | 25 x 15 mm |
| Optie 2 | Voorzijde links | 30 x 6 mm |
| Optie 3 | Voorzijde rechts | 30 x 6 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 19.38 |
| 50 stuks | € 17.20 |
| 100 stuks | € 16.12 |
| 250 stuks | € 14.61 |
| 500 stuks | € 13.91 |
| 1000 stuks | € 13.59 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde links | 30 x 6 mm |
| Optie 2 | Voorzijde rechts | 30 x 6 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 125027 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Multitools |
| Aantal in een doos | 80 |
| Verpakking lengte | 26.5 |
| Verpakking breedte | 26.5 |
| Verpakking hoogte | 38 |
| Verpakking afmetingen | 26.5 x 26.5 x 38 cm |
| Verpakking gewicht | 20.4 |
| Binnendoos afmetingen | 6 x 3.4 x 11.4 cm |
| Aantal in een binnendoos | 20 |
| Product gewicht | 218 |
| Product lengte | 10 |
| Product breedte | 4.5 |
| Product hoogte | 2 |
| Product afmetingen | 10 x 4.5 x 2 cm |
| Materiaal | Roestvrij staal, Aluminium |
| Besteleenheid | 1 |
